Hakkımızda

KÖŞK KOZMETİK'E HOŞGELDİNİZ

Köşk Kozmetik, kozmetik ve dermo kozmetik ürünlerini Türkiye'nin her yerine ulaştırmak hedefiyle 2007 yılında kurulmuştur. İster telefonla isterseniz web sitesi üzerinden her türlü kozmetik ve dermo kozmetik ürünü siparışı verebilirsiniz. Web sitesinde bulamadığınız ürünler için  lütfen telefon veya e-posta ile Köşk Kozmetik'e danışabilirsiniz. İddiamız, tüm kozmetik ve dermo kozmetik ürünlerini Türkiye'nin her köşesine iletmek. 

Köşk Kozmetik faaliyetlerini üç temel ilkeye uygun yürütmektedir: Güvenilirlik İlkesi, Müşteri Odaklı Satış ve Uygun Fiyat İlkesi.

Güvenilirlik İlkesi: Köşk Kozmetiğin vazgeçmediği en temel ilke, satışını yaptığı tüm ürünlerin orijinal ürünler ve orijinal markaların ürünleri olmasıdır. Web sitesinde yer alan tüm ürünler orijinal markaların ürünleridir.

Müşteri Odaklı Satış: Tüm müşterilerinin kozmetik ve dermo kozmetik konusunda danışabilecekleri uzman bir kadroya sahiptir. Uzman kadromuz tüm istek ve sorularınıza doğru ve güvenilir cevaplar verecektir. Telefon ya da e-posta ile her türlü soru ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Hedefimiz müşterilerimizin dostlarımız olmasını sağlamak.

Uygun Fiyat: Tüm ürünlerde en uygun fiyat ve Türkiye'nin her yerinde geçerli tek fiyat Köşk Kozmetiğin vazgeçmediği ilkedir. Ürünlerimizin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. 

Altı yıllık deneyimi ile Köşk Kozmetik, değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Her zaman güveninize layık olmaya ve sizlere en iyi hizmeti vermeye çalıştık ve çalışacağız.

Bizlere danışmak için e-posta ya da bir telefonunuz yeter.